Hakkımızda

Çorlu Cantürk Nakliyat, Çorlu içerisinde uzun yıllardır müşterilerinin her türlü nakliyat talebine anında cevap veren bir şirket olmuştur. Günümüzde de kaliteli hizmetin merkezi olmaya devam eden şirketimiz, vatandaşlarımızın hak ettikleri hizmeti onlara ulaştırabilmek için canla başla çalışmaya devam etmektedir. Şirketimiz talep edilen hizmetleri hızlı ve sorunsuz bir şekilde tamamlayabilmek için ekibindeki uzman sayısını arttırmaktadır. Bunun yanında filosundaki araçları ve araç kalitesini de arttıran şirketimiz, her nakliyat alanında bir numara olabilmek için araştırmalarını sürdürmektedir. Firmamız tarafından verilen hizmetin kalitesi güncel olarak tüm Türkiye şehirlerine ulaştırılabilmektedir. Bu sayede 81 ilde şirketimizden memnuniyetle bahseden insanlar bulunabilmektedir. Hakkımızda yapılan yorumların neredeyse tamamının olumlu olması, şirketimizin kolaylıkla büyümesini sağlamaktadır.

Çorlu Şehir İçi Nakliyat Hizmetleri

Vatandaşlarımızın şirketimize güven duymasının en büyük sebebi daha önce tamamlanan başarılı nakliyat işlemleridir. Bunun yanında firmamızın müşterileri ile tek tek ilgilenmesi ve isteklerini anlamak için dikkatle dinlemesi, müşterilerimizin güven katsayını arttırmaktadır. Özellikle Çorlu şehir içi nakliyat alanında firmamızın yüzlerce referansa sahip olması Çorlu içerisinde en çok tercih edilen şirketin Çorlu Cantürk Nakliyat olmasını sağlamaktadır. Firmamızın şehir içi nakliye esnasında gösterdiği özen eşyaların çizik dahi almadan yerine ulaştırılmasını sağlamaktadır. Bu hizmet sırasında eşyaların zarar görmemesi için firmamıza özel paketleme malzemeleri ve teknikleri kullanılmaktadır. Bunun yanında kısa mesafe olması göz ardı edilerek sabitleme ve sigortalama işlemleri de yapılmaktadır. Yapılan bu işlemler nakliyatın kayıpsız bir şekilde tamamlanmasına imkan tanımaktadır.

Şehirler Arası Nakliyat Hizmetleri

Türkiye’de Çorlu şehirler arası nakliyat hizmetlerine en çok ihtiyaç duyulan şehir olan Çorlu’da firmamız aktif olarak çalışmalarını sürdürmektedir. Şirketimizin verdiği Çorlu şehirler arası nakliye hizmetlerinde eşyaların iyi bir şekilde korunabilmesi için pek çok değişken dikkate alınmaktadır. Bu değişkenler göz önünde bulundurularak kullanılacak paketleme malzemelerine ve tekniklerine, araçlarda yapılacak değişikliklere, sabitleme yapılıp yapılmayacağına ve görevlendirilecek eleman sayısına karar verilmektedir. Sonrasında müşterilerimiz ile birlikte belirlenen tarihte ve saatte işlemlere başlanmaktadır. Nakliyat hizmeti sona erdikten sonra müşterilerimiz tarafından görüş ve şikayetler alınmaktadır. Bu görüş ve şikayetler toplu olarak değerlendirilmekte ve gereken değişiklikler ivedilikle yapılmaktadır.