Çorlu Sigortalı Nakliyat

Nakliyat esnasında pek çok kişinin stresli olduğu bilinen bir gerçektir. Çünkü insanlar, yıllar boyunca çalışıp kazanarak elde ettikleri eşyaları ya da büyük anlamı olan hediyeleri, yabancı birilerine teslim etmeyi oldukça güvensiz bulmaktadır. Maddi ve manevi açıdan değerli eşyaların nakliyat görevlilerine teslim edilmesi esnasında güven sağlanabilmesi için firmamız tarafından pek çok yöntem uygulanmaktadır. Bu yöntemlerin başında sigortalama gelmektedir. Sigortalama sayesinde, firmamıza emanet edilen eşyaların tümünün maddi değeri, resmi belgelerle koruma altına alınmaktadır. Çorlu sigortalı nakliyat olarak adlandırılan bu hizmetin gerçekleştirilebilmesi için Türkiye’nin güvenirliği kanıtlanmış sigorta firmalarından hizmet alınmaktadır. İşin içine Çorlu Cantürk Nakliyat isminin de girmesi vatandaşlarımızın duyduğu güvenin katlanmasına yardımcı olmaktadır.

Çorlu Evden Eve Nakliyat

Çorlu içerisinde en çok tercih edilen hizmetlerimizden biri olan Çorlu evden eve nakliyat esnasında mutlaka sigortalama yapılmaktadır. Şirketimiz, müşterilerimize ait eşyaları güven altına almak için ekspertiz hizmeti vermektedir. Ekspertiz hizmeti sayesinde taşınması planlanan eşyaların maddi karşılıkları belirlenerek resmi evraklar oluşturulabilmektedir. Evrakların oluşturulması ve imzalanması neticesinde sigortalı nakliye yapılabilmektedir. Firmamız tarafından yapılan sigortalı taşımacılık işlemlerinde eşyaların herhangi birinin zarar görmesi sigortayı devreye sokmaktadır. Zararın en kısa sürede karşılanabilmesi için sigorta firması ile irtibata geçilmekte ve maddi kayıp uzmanlar tarafından tespit edilmektedir. Tespit edilen maddi kayıp, garanti sözleşmesinde yer alan maddeler çerçevesinde müşterilerimize ödenmektedir. Bu durum hem müşterilerimizin mağdur olmasına engel olmakta hem de firmamızın adının lekelenmesini önlemektedir.

Çorlu Sigortalı Parça Eşya Taşıma

Nakliyat firmalarının en az önem verdiği hizmetler arasında Çorlu parça eşya taşıma bulunmaktadır. Bu hizmetin dikkate alınmamasının sebebi, talebin ve kar marjının bir hayli düşük olmasıdır. Ancak firmamız kar etmekten ziyade vatandaşlarımızın ihtiyaç duydukları hizmeti sunabilmek için çalıştığı için bu hizmete de diğerlerine olduğu gibi büyük önem vermektedir. Şirketimiz her nakliyat hizmetinde olduğu gibi parça eşya taşımacılığında da işlemlerin kusursuz bir şekilde gerçekleştirilebilmesi için eşyalar, binalar ve yol hakkında bilgi almaktadır. Alınan bilgiler çerçevesince kullanılacak ekipmanlar, ambalajlar ve asansörler belirlenmektedir. Elde edilen bilgiler sonrasında sigortalama yapmak için de kullanılmaktadır.