Çorlu Şehirler Arası Nakliyat

Çorlu Türkiye’nin en dikkat çekici ilçelerinden başında olduğu bilinen bir gerçektir. Bu durum yıllar boyunca pek çok önemli noktanın Çorlu’da yer almasına sebep olmuştur. Ayrıca pek çok yenilik ilk olarak Çorlu ilçesine gelmekte ve ardından Türkiye’ye yayılmaktadır. Çorlu’nun gelişmişliği ve ülkemizden farklı bir atmosfere sahip olması işini ve eğitimi geliştirmek isteyenlerin yanında, kendine yeni bir hayat çizgisi çizmek isteyenlerin de uğrak noktası olmaktadır. İnsanlar bu ve bunun gibi sebeplerle Çorlu’ya taşınmaya karar vermektedir. Taşınma sırasında ev eşyalarının güvenli bir şekilde şehirler arasındaki yollardan Çorlu’ya ulaştırılabilmesi için nakliyat firmalarından hizmet alınmalıdır. Çorlu Cantürk Nakliyat ismiyle çalışmakta olan şirketimiz güvenli bir Çorlu şehirler arası nakliyat hizmeti sunabilmek için çalışmalarına hız kesmeden devam etmektedir.

Çorlu Sigortalı Nakliyat

Firmamız tarafından planlanan ve gerçekleştirilen nakliyat işlemlerinde tüm ihtimaller göz önünde bulundurularak paketleme ve ambalajlama yapılmaktadır. Paketleme ve ambalajlama her ne kadar karşılaşılan zorlu yol koşullarının %99’unda etkili olsa da ekstrem olaylar meydana geldiğinde eşyaların zarar görme olasılığı vardır. Bu olasılığın meydana gelme ihtimali dikkate alınmakta ve tüm hizmetler öncesinde sigortalama yapılmaktadır. Çorlu Sigortalı nakliyat işlemlerini gerçekleştirilebilmesi için ilk olarak ekspertiz hizmeti verilmektedir. Ücretsiz olarak verilen bu hizmet sayesinde müşterilerimizin eşyalarının değerleri uzmanlar eşliğinde belirlenebilmektedir. Bu belirlemeler sayesinde sigorta belgeleri oluşturulabilmektedir. Şirketimiz tarafından gerçekleştirilen sigortalı nakliye hizmetleri esnasında eşyalar zarar görürse bu zarar yine ekspertiz hizmeti yardımıyla belirlenmekte ve sigorta firması tarafından karşılanmaktadır.

Çorlu Eşya Depolama

Çorlu Şehirler arası nakliye hizmetleriyle aynı anda tercih edilen en popüler hizmet depolamadır. Çorlu Eşya Depolama ile bu hizmetin beraber kullanılmasının sebebi, şehir dışından Çorlu’ya taşınan vatandaşlarımızın erkenden evinden ayrılmak zorunda kalması ya da şehri tanıma isteğidir. Şirketimizden depolama hizmeti alarak eşyalarını güvenli bir noktada muhafaza etmek isteyen vatandaşlarımızdan eşyaları hakkında detaylı bilgiler alınmaktadır. Eşyaların boyutu ve sayısı kullanılacak deponun belirlenmesine yardımcı olmaktadır. Kullanılan depolarda eşyaların zarar görmemesi için izolasyon çalışmaları yapılmaktadır. Bunun yanında, böcekleri depolardan uzak tutmak için belirli aralıklarla ilaçlama çalışmaları yapılmaktadır. Böylelikle eşyalar zarar görmeden uzun süre saklanabilmektedir.