Çorlu Şehir İçi Nakliyat

Tarihi ve kültürel yapısının yanında ekonomik fırsatları nedeniyle ülkemizin en çok göç alan kentlerinden biri olan Çorlu, şehir içinde de oldukça hareketlidir. Şehrin her semtinde farklı alanlarda fırsatların bulunması, bu hareketliliğin sebeplerinden biri olarak kabul edilmektedir. Özellikle her semtte eğitim ve iş merkezlerinin bulunması kent içerisindeki taşınma sayısının oldukça yüksek olmasına neden olmaktadır. Taşınma esnasında da eşyaların güvenli ve hızlı bir şekilde istenilen eve aktarılabilmesi için nakliyat hizmetlerine ihtiyaç duyulmaktadır. Çorlu Cantürk Nakliyat ismiyle vatandaşlarımıza Çorlu şehir içi nakliyat hizmeti sunmakta olan firmamız, bu işlemleri güven içerisinde tamamlamak için çeşitli adımları uygulamaktadır. Bu adımların doğru bir şekilde takip edilmesi için profesyonel personellerle birlikte çalışılmaktadır.

Çorlu Ofis Taşıma

Kurumsal firmalarının pek çoğunun merkezi Çorlu’da bulunmaktadır. Öyle ki Türkiye pazarına girmeyi planlayan pek çok yabancı şirket dahi ilk olarak Çorlu’da ofisini açmaktadır. Bu yüzden Çorlu’da en azından bir ofise sahip olmak, kurumsal kimlik kazanmak isteyen şirketler için oldukça önemlidir. Çorlu’da ofis açmayı planlayan şirketler için uygun konfora ve kaliteye sahip pek çok iş merkezi bulunmaktadır. Bu iş merkezlerinden herhangi birine taşınmayı planlayan şirketler firmamızdan Çorlu ofis taşıma hizmeti alabilmektedir. Şirketimiz ofis nakliyatının hızlı ve güvenli bir şekilde tamamlanabilmesi için paketleme, sabitleme, sigortalama ve asansörlü taşımacılık gibi adımları takip etmektedir. Bu adımlar esnasında kaliteli ambalajlar ve donanımlı ekipmanlar kullanılmaktadır.

Çorlu Asansörlü Nakliyat

Çorlu, yüzölçümü küçük bir ilçe olmasına rağmen oldukça kalabalıktır. Öyle ki yaşam standartlarına göre güzel bir seviyededir. Buna bağlı olarak kentte bulunan insanların mümkün olduğunca birlikte yaşamaları gerekmektedir. Bu gerekliliğe bağlı olarak yüksek katlı yaşam merkezleri inşa edilmektedir. Bu merkezlere evini taşımak isteyen kişilerin Çorlu asansörlü nakliyat hizmeti alması şarttır. Firmamız vatandaşlarımızın eşyalarını güvenli bir şekilde yüksek katlardaki binalara aktarabilmek için güçlü asansörler kullanmaktadır. Kullanılan asansörlerin bakımlarının gereken zamanlarda, aksatılmadan yapılması, meydana gelebilecek problemleri önlemektedir. Asansörlü nakliye işlemleri için binanın katına uygun asansör temin edilmesi hem maliyeti düşürmekte hem de işlemlerin kolayca tamamlanmasını sağlamaktadır.