Çorlu Parça Eşya Taşıma

Nakliyat ismi altında pek çok farklı hizmet bulunmaktadır. Bu hizmetlerin isimleri amacına ve farklı özelliklerine göre değişiklik göstermektedir. Her hizmetin farklı bir isme sahip olması vatandaşlarımızın talep ettikleri hizmeti açıklamalarına ve şirketimizin fiyat tarifi oluşturmasında kolaylık sağlamaktadır. Çorlu parça eşya taşıma olarak adlandırılan hizmetimizde çok fazla sayıda olmayan ev ya da ofis eşyaları bir yerden başka bir noktaya taşınabilmektedir. İsteyen müşterilerimiz mağazadan yeni aldıkları ürünleri taşıtmak için de şirketimize başvurabilmektedir. Çorlu Cantürk Nakliyat isimli firmamız tarafından gerçekleştirilen nakliyat hizmetlerinde sıklıkla küçük nakliyat araçları ve az sayıda eleman görevlendirilmektedir. Nakliyat aracının büyümesi ve eşya sayısının artması maliyeti de yükseltmektedir. Bu durum fiyatlara yansımakla beraber verilen hizmetin türünün de değişmesine sebep olabilmektedir.

Çorlu Evden Eve Nakliyat

Firmamız parça eşya nakliyatı hizmeti verirken bunu genellikle evden eve gerçekleştirmektedir. Çünkü pek çok müşterimiz eski evlerindeki bazı eşyaları yeni evlerine aktarmak için bizden bu hizmeti talep etmektedir. Şirketimiz istisnasız olarak talep edilen tüm hizmetleri zamanında gerçekleştirmektedir. Çorlu evden eve nakliyat için de bu durum aynı kalmaktadır. Firmamız müşterilerimizin talep ettiği hizmeti mümkün olduğunca hızlı tamamlamak için pek çok yöntem kullanmaktadır. Bu yöntemler arasında asansörlü nakliyat büyük öneme sahiptir. Parça eşyaların kas gücüyle taşınmasına nazaran kat kat daha hızlı bir şekilde evin içerisine aktarılmasını sağlayan bu yöntem, güvenli olmasıyla da adından söz ettirmektedir. Firmamız bu işlem sırasında kullanılan asansörlerin bakımı gereken zamanlarda yaptığı için güvenlik seviyesi maksimum düzeyde olmaktadır.

Çorlu Şehir İçi Nakliyat

Parça eşya taşımacılığı işlemleri genel olarak şehir içinde gerçekleştirilmektedir. Buna bağlı olarak parça eşya nakliyatı ve Çorlu şehir içi nakliyat hizmetleri birleştirilmektedir. İkisinin de farklı avantajları bir araya getirilmekte ve müşterilerimiz için uygun fiyatlı, kaliteli bir hizmet oluşturulmaktadır. Şirketimiz şehir içinde gerçekleştirilen parça eşya nakliyatlarında dahi yolun kısalığını önemsemeden paketleme ve sigortalama yapmaktadır. Uzman personellerimiz tarafından, sektördeki en kaliteli ambalajlarla yapılan paketleme işlemleri eşyaların maksimum derecede korunmasını sağlamaktadır. Sigortalama da müşterilerimizin firmamıza zimmetlediği eşyaların maddi değerinin garanti altına alınmasına olanak vermektedir.