Çorlu Ofis Taşıma

Bir firma yaptığı işin daha büyük kitlelere ulaşmasını sağlamak için izlenime büyük önem göstermelidir. Müşterilerinin gözünde iyi bir imaj çizemeyen firmanın gelişebilmesi mümkün değildir. Pek çok şirket bunu bildiği için müşterilerinin gözünde iyi bir izlenim bırakmayı amaçlamaktadır. İyi bir izlenim bırakmanın en kolay yolu da kaliteli ve düzenli bir ofiste çalışmaktır. Bu tarz ofislerde çalışmak müşterilerin ilgisini çekmekle beraber çalışanların da daha verimli hale gelmesine vesile olmaktadır. Çorlu’da inşa edilen iş merkezleri konforlu, kaliteli ve düzenli tanımına uygun olarak dizayn edilmektedir. Buna bağlı olarak pek çok kişi bu merkezlere taşınmak istemektedir. Ofis eşyalarının hızlı ve hasarsız taşınabilmesi için köklü nakliyat şirketlerinden yardım alınmalıdır. Çorlu Cantürk Nakliyat, Çorlu ofis taşıma alanında uzmanlaşmış köklü nakliye şirketleri arasında bulunmaktadır.

Çorlu Eşya Paketleme ve Ambalajlama

Çorlu iş açısından oldukça rekabetli bir şehir olduğu için firmaların mümkün olduğunca verimli bir şekilde çalışması gerekmektedir. Alanında uzman çalışanların yanında her türlü işlem için yeterli güce sahip ofis eşyalarının olması da verimi bir hayli arttırmaktadır. Buna bağlı olarak, pek çok şirketin yüksek meblağlara satın alınmış ofis malzemeleri kullandığını tahmin etmek hiç de zor değildir. Çorlu Cantürk Nakliyat olarak şirketimiz bu malzemelerin taşırken zarar görmesini engellemek için Çorlu eşya paketleme ve ambalajlama işlemlerini büyük bir özenle gerçekleştirmektedir. Kullanılan paketleme malzemelerinin ve tekniklerinin ambalajlanan eşya için uygun olduğuna dikkat edilmektedir. Bunun yanında, temin edilen malzemelerin kaliteli olmasına ve paketlemeyi gerçekleştirecek elemanların alanında uzman olmasına özen gösterilmektedir.

Çorlu Sigortalı Nakliyat

Çorlu Ofis taşıma esnasına nakledilen eşyaların büyük meblağlara satın alındığı bilinmektedir. Bu bilgiden yola çıkarak paketleme yapılsa dahi tüm olasılıklar göz önünde bulundurularak sigortalama yapılmalıdır. Firmamız da istisnasız tüm hizmetlerinde sigortalama yapmaktadır. Sigortalama için Türkiye’nin en güvenilir sigorta firmalarıyla ortaklaşa çalışılmaktadır. İşlemlerin sorunsuz tamamlanabilmesi için ekspertiz hizmeti verilmektedir. Bu hizmet sayesinde eşyaların değeri uzmanlar tarafından doğru bir şekilde belirlenebilmektedir. Uzmanların elde ettikleri bilgileri kullanarak oluşturdukları sigorta belgelerinin imzalanmasını takiben müşterilerimizin talep ettiği zamanda Çorlu sigortalı nakliyat işlemlerine başlanabilmektedir.