Çorlu Evden Eve Nakliyat

İnsanlar bir evden bir başkasına taşındıklarında farklı sebeplerle eski evlerindeki eşyaları beraberlerinde getirebilmektedir. Pek çok kişi sahip olduğu düzeni kullanmak ve yeni düzen için gerekli zamanı kazanmak için eşyaları yeni evlerine aktarmaktadır. Bunun yanında eski evlerdeki eşyaların maddi ya da manevi değerlerinin bulunması da nakliyat ihtiyacını doğurabilmektedir. Bu ihtiyacın karşılanabilmesi ve eşyaların güven içerisinde taşınabilmesi için uzman nakliyat şirketlerine başvurulmalıdır. Şirketimiz Çorlu Cantürk Nakliyat ismiyle bu hizmeti sunmakta olan köklü nakliyat firmaları arasında bulunmaktadır. Şirketimizin Çorlu evden eve nakliyat hizmetlerini hem uygun fiyata hem de kusursuz bir şekilde sunması sebebiyle kısa sürede Çorlu’da popülarite kazanmıştır. Şirketimiz bu popülaritesini devam ettirmekte ve daha fazla vatandaşımızın kaliteli hizmete ulaşabilmesini sağlamak için çalışmaktadır.

Çorlu Parça Eşya Taşıma

Firmamız, vatandaşlarımız tarafından talep edilen her türlü hizmete cevap verebilmek için çalışma alanını genişletmeye devam etmektedir. Şirketimiz tarafından sunulmakta olan ve diğer şirketlere nazaran oldukça özenti bir şekilde gerçekleştirilen Çorlu parça eşya taşıma, verilen hizmetler arasında bulunmaktadır. Bu hizmetin en iyi şekilde sunulabilmesi için her nakliyat işleminde olduğu gibi ilk olarak müşterilerimizden bilgi alınmaktadır. Bu bilgiler yardımıyla parça eşya nakliyatı esnasında kullanılacak araçlar ve malzemeler belirlenmektedir. Bunun yanında, görevlendirilecek personel sayısına da müşterilerimizin verdikleri bilgiler ışığında karar verilmektedir. Gerekli ekipmanlar hazırlandıktan sonra evden eve parça eşya taşımacılığında paketleme, sigortalama, sabitleme, taşıma ve asansörlü nakliye işlemleri gerçekleştirilmektedir. Şirketimizin bu hizmete de büyük bir nakliyat işiymiş gibi özen göstermesi müşterilerimizin onayını almaktadır.

Çorlu Sigortalı Nakliyat

Çorlu Cantürk Nakliyat ismiyle yapılan tüm nakliyat işlemlerinde mutlaka sigortalama yapılmaktadır. Şirketimizin kurulduğu günden bu yana hiçbir şekilde taviz vermediği konulardan biri olan sigortalama hem müşterileri hem de firmamızı korumaktadır. Çorlu Sigortalı nakliyat için müşterilerimizin eşyaları uzmanlar tarafından incelenmekte ve parasal karşılıkları belirlenmektedir. Bu belirlemenin ardından sigorta firması belgeleri oluşturmaktadır. Oluşturulan belgeler imzalandıktan sonra sigortalı nakliye yapılabilmektedir. Bu nakliye sırasında müşterilerimizin firmamıza emanet ettiği eşyalar zarar görürse, zararın miktarı tespit edilmekte ve sigorta firması tarafından ödenmektedir.