Çorlu Eşya Paketleme

Eşyalar bir noktadan bir diğer noktaya taşınırken, herhangi bir anda, beklenmeyen bir problemle karşılaşılabilmektedir. Bu problem yolun durumundan aracın donanımına kadar pek çok konuda olabilmektedir. Önemli olan herhangi bir problemle karşılaşıldığı taktirde eşyaların zarar görmemesi ve çözümün kısa sürece bulunabilmesidir. Sorunun çözümü personellerin uzmanlığına bağlı olmakla birlikte eşyaların korunması Çorlu eşya paketleme ve ambalajlama ile ilgilidir. Eşyaların paketlenmesi sırasında doğru malzemelerin doğru tekniklerle kullanılması gerekmektedir. Bunun için de ambalajlama alanında profesyonel elemanlardan yararlanılmalıdır. Şirketimiz Çorlu Cantürk Nakliyat olarak, paketleme başta olmak üzere tüm işlemlerinde profesyonel elemanlardan yardım almaktadır. Şirketimizin bu tutumu afet ya da kazayla karşılaşılsa dahi eşyaların zarar görme ihtimalinin oldukça düşük olmasını sağlamaktadır.

Çorlu Ofis Taşıma

Paketlemenin en önemli olduğu hizmetlerin başında şüphesiz Çorlu ofis taşıma gelmektedir. Çünkü eşyaların gereken paketleme malzemeleriyle, doğru bir şekilde ambalajlanmaması durumunda yüksek maliyetli ofis malzemeleri zarar görebilmektedir. Bu zarar sonucunda karşılaşılan kayıp sigorta şirketi tarafından karşılansa dahi kullanılan malzemelerin kolay temin edilememesi şirketlerin iş kaybetmesine sebep olabilmektedir. Bu durum müşterilerimize zarar verdiği kadar firmamıza da zarar verdiği için paketlemeye çok büyük önem verilmektedir. Ofis malzemelerin kolay taşınabilmesi için sökülebilir parçalar sökülmektedir. Ardından belirli gruplara ayırılarak ambalajlama işlemleri yapılmaktadır. Ambalajlama işlemlerinin ardından araca yüklenen eşyalar mutlaka sabitlenmektedir. Bu sayede devrilmeleri ve zarar görmeleri engellenmektedir.

Çorlu Şehirler Arası Nakliyat

Şirketimiz Türkiye’nin tüm şehirlerine Çorlu şehirler arası nakliyat hizmeti vermekte olan nadir firmalar arasında bulunmaktadır. Şirketimiz bu tutumunu, her kesimden insanın kaliteli hizmete ulaşabilmesini sağlamak için takınmıştır. Firmamız tarafından yapılan Çorlu şehirler arası nakliye işlemleri esnasında karşılaşılabilecek pek çok problem bulunmaktadır. Problemlerin sayısı yol uzadıkça artmaktadır. Şirketimizde bulunan uzmanlar tüm koşulları değerlendirmekte ve ona göre bir nakliyat süreci planlamaktadır. Eşyaların paketleneceği malzemelerin ve tekniklerin seçiminde uzmanlarımızın belirlediği planın rolü büyüktür. Taşımanın gerçekleşeceği iki nokta arasındaki mesafe çok uzunsa ekstradan ambalaj kullanılmaktadır. Bu sayede sert darbeler sonucunda dahi eşyaların zarar görmesi engellenmektedir. Firmamızın nakliyat hizmetlerini eşyalarda çiziğe dahi sebep olmadan tamamlaması büyümesine ve gelişmesine katkıda bulunmaktadır.