Çorlu Eşya Depolama

Nakliye esnasında karşılaşılabilecek problemlerin fazlalığı stres seviyesini bir hayli yükseltmektedir. Bu stresin mümkün olduğunca azaltılabilmesi ve taşınan kişilerin gündelik hayatına devam edebilmesi için nakliyat alanında deneyimli ve özverili firmalarla birlikte çalışılmaktadır. Sırf ucuz ya da ünlü diye hizmet alınan acemi firmalar eşyaların zarar görmesine sebep olmakla kalmayıp kişilerin maddi kayıp yaşamasına da sebep olabilmektedir. Bu durum en kötü nakliyat senaryolarından biri olarak kabul edilmektedir. Çorlu Cantürk Nakliyat isimli firmamız kötü senaryo yerine müşterilerimizin mutlu ve huzurlu bir şekilde işlemlerinin tamamlandığı senaryoyu gerçekleştirebilmek için büyük emek sarf etmektedir. Özellikle müşterilerimizin acil olarak nakliyat ve Çorlu eşya depolama hizmetlerine ihtiyaç duyduğu durumlarda firmamız en kısa sürede sorunu çözümü kavuşturmaktadır. Şirketimiz müşterilerin eşyalarını talep ettikleri süre boyunca güvenli bir şekilde koruyabilmek için bazı önlemler almaktadır.

Çorlu Eşya Paketleme ve Ambalajlama

Firmamızın eşyaların depolanması ve taşınması esnasında zarar görmemesi için aldığı önlemlerin başında Çorlu eşya paketleme ve ambalajlama gelmektedir. Paketlemenin doğru bir şekilde yapılabilmesi için uzman elemanlarla birlikte çalışılmaktadır. Kullanılan üstün tekniklerin işe yaraması için de kaliteli ambalajlar temin edilmektedir. Mümkün olduğunca iyi korunabilmesi için eşyaların boyut, şekil ve kırılganlık gibi pek çok özelliği dikkate alınarak paketleme malzemeleri seçilmektedir. Firmamız tarafından yapılan paketleme işlemleri sayesinde yollarda meydana gelebilecek devrilmeler ve çarpmalar sonucunda eşyaların çizik dahi almadan taşınması sağlanmaktadır. Bunun yanında eşyaların depolardaki dış etkenlerden korunmasında da paketlemenin büyük rolü bulunmaktadır.

Çorlu Şehirler Arası Nakliyat

Şirketimiz tarafından verilen nakliyat hizmetleri arasında depolama ile birlikte talep edile en popüler hizmet şehirler arası nakliyattır. Pek çok vatandaşımız eşyaları bir an önce taşıyıp şehre adapte olabilmek için işlemleri başlatmakta ancak daha sonrasında fikir değiştirerek depolama hizmeti almaktadır. Bunun yanında eşyaları daha önce taşıyıp kendileri daha sonra gelecek olan müşterilerimiz de depolama hizmetlerinden yararlanmak istemektedir. Firmamız Çorlu şehirler arası nakliyat esnasında eşyaların maksimum dizeyde korunabilmesi için üstün paketleme tekniklerini kullanmaktadır. Bunun yanında sigortalama yapmakta ve taşınan eşyaların maddi değerlerini tamamen koruma altına almaktadır. Eşyaların zarar görmemesi için de kullanılacak depolar olumsuz dış etkenlerden arındırılmakta ve ilaçlanmaktadır.