Çorlu Asansörlü Nakliyat

Nakliyat hizmeti alınacak firmanın bazı önemli noktalara dikkat etmesi sürecin sorunsuz bir şekilde tamamlanmasına ön ayak olmaktadır. Ancak bu önemli noktalar görmezden gelindiği taktirde eşyaların hatta elemanların bile zarar görme riski vardır. Özellikle Çorlu asansörlü nakliyat esnasında dikkatsiz davranılması kötü sonuçlara sebep olabilmektedir. Bu kötü sonuçlar müşterilerin mağdur olmasına sebep olacağı gibi şirketin de zor durumda kalmasına neden olabilmektedir. Çorlu Asansörlü nakliye işlemlerinin sorunsuz tamamlanabilmesi için Çorlu Cantürk Nakliyat yetkililerimiz eşyalar hakkında detaylı bilgi almaktadır. Alınan bilgiler ışığında kullanılması gereke asansör belirlenmektedir. Kullanılan asansörün kontrolleri yapılmakta ve herhangi bir güvenlik açığı olup olmadığı tespit edilmektedir. Yapılan tespit işlemlerinde herhangi bir sorunla karşılaşılması durumunda farklı bir asansör seçilmektedir. Firmamız kullanılan asansörlerin bakımı düzenli olarak yaptırdığı için araçların bozuk çıkma ihtimali oldukça düşüktür.

Çorlu Sigortalı Nakliyat

Firmamız tüm olasılıkları dikkate alan ve müşterilerini hiçbir durumda yalnız bırakmayan bir nakliyat şirketidir. Firmamız tarafından yapılan asansörlü nakliye işlemlerinde kullanılan araçlar üst düzey donanımlara sahip olsa da insan hatasından ya da belirlenememiş aksaklıklardan kaynaklı sorunlar meydana gelebilmektedir. Bu sorunların pek çoğu uzman personellerimiz tarafından kısa süre içerisinde çözülse de bazı problemlerin çözümü sadece sigortalamadır. Firmamız tüm hizmetlerini Çorlu sigortalı nakliyat ismi altında sunmakta ve tüm işlemlerinde taşınan eşyaların maddi değerini koruma altına almaktadır. Sigortalamanın herhangi bir şüpheye mahal vermeden yapılabilmesi için uzmanlardan yardım alınmaktadır. Bu uzmanlar Türkiye’nin en güvenilir sigorta firmaları tarafından gönderilmektedir.

Çorlu Ofis Taşıma

Şirketimiz asansörlü taşımacılık alanında çalışırken hem ofisleri hem de evleri taşımaktadır. Özellikle, ofislerini Çorlu’da bulunan yüksek katlı gökdelenlere taşımak isteyen müşterilerimizin ihtiyaç duyduğu hizmetler arasında bulunmaktadır. Firmamız ofis malzemelerini sigortalı bir şekilde asansörle taşırken binaların kat sayısına göre asansör temin etmektedir. Böylelikle asansörün yetişmemesi gibi durumların ortaya çıkması önlenmektedir. Çorlu ofis taşıma sırasında taşınacak malzemelerin nadir ve yüksek maliyetli olması, gösterilen özenin iki katına çıkarılmasına neden olmaktadır. Bu sayede şirketimiz tarafından güvenli ofis nakliyatı gerçekleştirilebilmekte ve potansiyel müşterilerimize referans olacak hizmetlerimizin sayısı artmaktadır.